Biežāk uzdotie jautājumi

Q
Vai iespējams pasūtīt 1 vienību?
Varam izgatavot arī 1 vienību, tomēr jārēķinās, ka papildus tiek aprēķinātas maketēšanas un sagatavošanas izmaksas.
Q
Vai iespējams vēlāk pasūtīt papildus vienības?
Visi veiktie pasūtījumi tiek arhivēti, tādēļ arī pēc gada vai diviem varēsiet papildināt savas komandas rindas ar jauniem spēlētājiem.
Q
Vai piedāvājat piegādi?
Produktus piegādājam visā Eiropā, Latvijas teritorijā piegādei īpaši izdevīgas cenas, piegādes izmaksas tiek aprēķinātas katram pasūtījumam individuāli.
Q
Vai iespējama paātrināta pasūtījuma izpilde?
Pasūtījuma paātrināta izpilde ir maksas pakalpojums un var izmaksāt 15% - 40% no pasūtījuma summas atkarībā no steidzamības.
Q
Vai sporta tērpu var mazgāt veļas mašīnā?
Jā protams, mazgāšanai iesakām ikdienas mazgāšanas režīmu.
Q
Vai ir pieejams cits audums?
Jā protams, pie mums vari izvēlēties starp vairāk nekā 30 tieši sporta apģērbiem paredzētiem audumiem, protams, izvēloties nestandarta audumu ir jārēķinās, ka pasūtījuma izpildes termiņš var palielināties.
Q
Vai ir pieejama izmēru tabula?
Izmēru tabulas ir pievienotas sadaļā kā pasūtīt?
Q
Vai ir pieejami citi modeļi un krāsas?
Jā, protams, mājaslapā norādītie modeļi ir informatīvi un domāti, lai palīdzētu ģenerēt idejas, katram klientam piedāvājam veidot tieši viņam paredzētu dizainu ar vēlamo krāsu salikumu.
Q
Cik noturīga ir apdruka?
Sublimācija druka tiek iestrādāta audumā, līdz ar to tā ir noturīga pret nodilumu un izbalēšanu. Apdruka savu intensitāti saglabā 5-7 gadus. Apdruka neveido reljefu un nemaina auduma īpašības, kā arī tā nevar nolobīties, kā tas ir gadījumos apdrukājot jau gatavus sporta apģērbus.
Q
Cik ilgā laikā pasūtījums tiek izgatavots?
Parasti vidēja lieluma pasūtījumu izpildām 2-3 nedēļu laikā no dizaina saskaņošanas. Tomēr jāņem vērā, ka rudens un pavasara sezonā noslodze ir lielāka, tādēļ, lai būtu droši, ka pasūtījums tiks nodots laikā, sazinieties ar mums personīgi.
Q
Vai dizaina izstrāde ir maksas pakalpojums?
Komandām dizaina izstrāde un maketēšana ir iekļauta preces cenā. Apjomīgiem un sarežģītiem dizainiem var tikt piemērota papildus maksa, par ko noteikti brīdināsim pirms pasūtījuma veikšanas.
Q
Cik izmaksā apdruka?
Apdruka ir iekļauta cenā. Visas cenas, kas norādītas mājas lapā sevī iekļauj visas izmaksas, kas saistītas ar produkta izgatavošanu, neatkarīgi no apdruku daudzuma un krāsainības.
* Ja neatradi atbildi uz sev interesējušo jautājumu, sazinies ar mums personīgi.