Alt Image
Black Sports ir strauji augošs, mērķtiecīgs un uzticams uzņēmums, kas specializējas sporta apģērbu izgatavošanā pēc individuāla pasūtījuma. Mūsu darbības pamatprincips ir ražot kvalitatīvus un klientu vēlmēm atbilstošus sporta apģērbus. Mēs vēlamies veidot godīgu un konstruktīvu sadarbību ar mūsu klientiem, katram projektam un vēlmei pieejot individuāli. Savu mērķu sasniegšanai izmantojam augstākās kvalitātes sublimācijas tehnoloģiju un uzkrāto pieredzi sporta apģērbu ražošanā.
Sublimācija ir drukas tehnoloģija, kuras laikā paaugstinātas temperatūras un spiediena ietekmē speciāla tinte tiek pārnesta uz auduma. Šī tehnika ļauj nodrošināt izcilu apdrukas kvalitāti, neradot uz auduma reljefu un nodrošinot tās nodilumizturību, kā arī neierobežo dizaina brīvību, ļaujot izvēlēties plašu krāsu spektru un grafisko veidojumu dažādību.
Savā ražošanā, izmantojam tikkai paŗbaudītu piegādātāju produkciju, tādēļ droši varam teikt, ka gala produkta kvalitāte neliks vilties. Vai zināji, ka sublimācijā apdrukāts audums saglabā krāsu gandrīz tik pat ilgi kā rūpnieciski ražots apģērbs un apdruka nemaina auduma lietošanas īpašības.

Kvalitātes atzinumi

Mēs atbalstām: